Nástroje a aplikace
Níže naleznete mnou prověřené nástroj a aplikace pro online marketing, které mohu s čistým svědomím doporučit. Zakoupením uvedených služeb mohu získat nárok na odměnu za přivedeného klienta (affiliate).
SEO/SEM - Nástroje pro optimalizaci pro vyhledávače a obsahový marketing

Newslettery - nástroje pro tvorbu newsletterů a související aktivity
  • Ecomail - Populární český nástroj pro newslettery. Propojení na Shoptet, automatizace atd. Postačující pro většinu e-shopů a zákazníků.
  • MailerLite - Zahraniční nástroj pro tvorbu newsletterů. Jednoduché rozhraní, široké množství funkcí včetně vytváření landing pages, blogu atd., takže často ušetří peníze a čas za další nástroje. Hotové bloky a šablony. Možnost generování obsahu newsletteru z RSS adresy.

Řízení projektů, výkazy práce, fakturace atd.
  • Caflou - český nástroj, který používám pro správu klientů, kampaní, úkoly, výkazy práce, fakturaci atd. Po vyzkoušení více než 10ti jiných nástrojů jsem se rozhodnul právě pro Caflou. Je velmi univerzální, což ovšem znamená, že člověk musí mít představu, jak chce pracovat. Jinak lze zcela přizpůsobit potřebám člověka nebo firmy. Absolutně top je také zákaznická podpora v češtině. Poměr cena/výkon k nezaplacení.